Ana Sayfa

Firma Profili

Hizmetler

Videolar

Referanslar

E-Posta

İletişim

 

<< Firma Profili >>

 

KONYA PAŞA MAKİNA ;  Konveyör bant kurulumu ve Çimento fabrika ekipmanlarının bakım, onarım ve revizyon alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Bakım Onarım ve Revizyon ekimizin başındaki ustalarımız, Mustafa YAĞCI 25 yıl Süreyle,  Akif ÇAKMAK 15 Yıl Süreyle Konya Çimento Fabrikasında  Bakım, onarım ve Revizyon ustası olarak çalışmıştır.

Firmamız; Çimento Fabrikaları Bilyalı Değirmen, Seperatör, Çimento Fırını, toz Filtresi ve diğer ekipmanların Bakım, Onarım ve Revizyon işlemleri konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız ayrıca; Çimento Fabrikaları, Şeker Fabrikaları, Un Fabrikaları, Yağ Fabrikaları ve Bakliyat Silolarına Konveyör Bant Kurulumu, Konveyör bantların, bakım, onarım ve revizyon işlemleri, konusunda da faliyet göstermektedir.


Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve montajı  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.